Waar is dat feestje precies?
Hoe praat je open met je kind over alcohol, blowen en vapen?
Veel pubers komen in aanraking met alcohol, vapen en blowen. Als ouder wil je daar graag het gesprek over voeren, maar hoe dóe je dat? Wat werkt wel en wat juist niet? En hoe stel je grenzen zonder dat het eindigt in ruzie of dichtklappen? Deze voorstelling geeft inzicht en adviezen wat je als ouder kunt doen.
DNL is gespecialiseerd in gesprekken tussen ouders en pubers en heeft daarnaast jarenlang samengewerkt met specialisten op het gebied van preventie (zoals de GGD, Tactus, Iriszorg en Jellinek). De acteurs spelen herkenbare situaties waarin het thema alcohol, vapen en blowen centraal staat. Ze laten valkuilen zien die leiden tot misverstanden of zelfs conflicten. Na elk onderdeel geven de acteurs tips over het voeren van dit soort gesprekken. Aan het eind van de avond krijgt iedereen alle tips mee in een hand-out.
Een interactieve voorstelling waarin je inzicht krijgt in je rol als ouder. Een programma met veel vaart en humor waarin je kunt meedenken, meepraten en meelachen!
Reacties op deze voorstelling: